Porady online

Wykorzystując nowoczesne technologie oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów na profesjonalną, szybką i poufną pomoc prawną Kancelaria oferuje, świadczenie usług za pośrednictwem Internetu.

Pomoc prawna online obejmuje:

 • sporządzanie opinii prawnych,
 • udzielanie porad prawnych,
 • sporządzanie projektów umów cywilnoprawnych, pism oraz innych dokumentów prawnych,
 • konsultacje w zakresie spraw sądowych oraz spraw przed innymi organami.

W celu uzyskania pomocy prawnej online należy wypełnić i wysłać zamieszczony poniżej formularz.

 • Wycena porady prawnej online jest bezpłatna. Wysłanie zapytania oznacza akceptację regulaminu.
 • Sprawdź tu: Regulamin serwisu arslegal.pl
 • Wpłaty za porady prawne prosimy dokonywać na nr rachunku: 31 1050 1025 1000 0090 9206 2992

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko:

Telefon:

Email:

Temat pytania:

Treść pytania:

 
Załaczniki:


Porada prawna online

Idąc z duchem czasu, kancelaria Ars Legal proponuje klientom porady prawne online.

Kiedy szybko potrzebujesz porady prawnej
Prawo to dziedzina, w której niełatwo jest odnaleźć się laikowi. Po pierwsze, przepisy bywają niejednokrotnie tak zawikłane, że ciężko jest je zastosować do konkretnej sytuacji. Po drugie, często interpretacja i powszechne rozumienie danych aktów prawnych wywodzone są z mnóstwa orzeczeń sądów i trybunałów, przez które przebrnięcie zajęłoby osobie niezwiązanej z prawem mnóstwo czasu. Wtedy właśnie przydane są usługi prawników. Często nie potrzebujemy ich przecież tylko i wyłącznie w sądzie, ale również po to, żeby poradzili nam w danym problemie, który rozwiązać można również na drodze nieprocesowej.
Problem pojawia się wtedy, gdy jakaś kwestia prawna pojawia się niespodziewanie, a nie mamy możliwości skonsultować się z prawnikiem. W prawie bardzo często kluczowe znaczenie ma dotrzymanie terminów wykonania danej czynności, na przykład złożenia wniosku, czy wniesienia odwołania, dlatego niejednokrotnie potrzebujemy pomocy prawnej w bardzo krótkim czasie. Wtedy optymalną opcją jest możliwość skorzystania z pomocy online.

 • Kancelaria Prawna Ars Legal
  Pomoc prawną online oferuje kancelaria Ars Legal z Warszawy. Zespół radców prawnych odpowiada na zadane przez formularz kontaktowy pytania w ciągu 24 godzin. Jest to bardzo wygodna opcja. Po pierwsze, w celu uzyskania porady prawnej nie musimy w ogóle wychodzić z domu, co jest szczególnie przydatne na przykład w czasie choroby, czy trwania innej przeszkody. Po drugie, wycena odpowiedzi, którą mogą przygotować prawnicy jest bezpłatna, dzięki temu, jeżeli uznamy, że skorzystanie z porady przekracza nasze możliwości, bez problemu możemy zrezygnować z usługi. Nie byłoby to na pewno takie proste w zwyczajnej kancelarii. Co więcej, porady prawne online są całkowicie anonimowe, co pozwala Ci zapytać nawet o krepujące kwestie, na przykład takie, które związane są z życiem rodzinnym. Ważne jest także to, że odpowiedzi na pytania udzielają wykształceni prawnicy, a nie osoby, które o przepisach nie mają pojęcia, tak jak odbywa się to na wielu forach internetowych. Dzięki temu korzystając z usług Ars Lege mamy gwarancję precyzyjności i wiarygodności porady. Kancelaria oferuje także sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych, pism i innych dokumentów oraz konsultacje w zakresie spraw sądowych i spraw przed innymi organami. Może się to przydać w sytuacji, gdy na przykład w toku procesu chcemy zasięgnąć drugiej opinii, skonsultować się z niezależnym prawnikiem. Należy też wspomnieć, że tak jak przy kontakcie bezpośrednim z radcą, tak również podczas porady online, prawnika obowiązuje tajemnica zawodowa, więc możemy bez obaw powierzyć mu swoje sprawy. Formularz kontaktowy i wszystkie niezbędne informacje są dostępne na stronie internetowej warszawskiej kancelarii.
 • Dlaczego warto zaufać profesjonalistom
 • Można stwierdzić, że żyjemy w czasach „doktora Google”. W Internecie teoretycznie można znaleźć odpowiedź na każde pytanie. Problem polega na tym, że nie mamy możliwości stwierdzić od kogo pochodzą informacje. W związku z tym może się okazać, że znalezione przez nas informacje nie pokrywają się z prawdą, albo też ktoś znacznie wyolbrzymia dany problem, przez co zaczyna on wydawać nam się nie do rozwiązania. Właśnie dlatego warto zwrócić się o pomoc prawną do radcy, czy adwokata. Zbyt ważne jest prawidłowe rozwiązanie pewnych spraw, związanych z prawem, żeby pozostawiać je osobom niekompetentnym.
 • Koszt porady prawnej online
 • Wszystkie zapytania o opinię i poradę prawną przez internet przesłane do Kancelarii Prawnej są wyceniane indywidualnie.